Cisza, spokój, kajaki, rowery,
Nordic Walking, mała gastronomia...
Poczuj prawdziwą zabawę!

Aktualności

Bądź na bieżąco - śledź informacje o nadchodzących wydarzeniach. Znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby najbliższy weekend spędzić w niesamowitej atmosferze w gościnie Rybaczówki nad Odrą.

O Rybaczówce

Poznaj niesamowitą historię tego miejsca. Dołącz do grona przyjaciół odrestaurowanego kurortu oraz zapoznaj się z tym co ma Ci do zaoferowania ziemia Głogowska.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, lub po prostu odpocząć na łonie natury? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Doradzimy formę i termin wypoczynku.

Cennik

Skorzystaj z wyjątkowej oferty aktywnego wypoczynku. Rowery, kajaki, nordic walking to tylko początek tego co mamy Ci do zaoferowania. Sprawdź niezwykle atrakcyjne ceny - dla nas najważniejsza jest Twoja dobra zabawa.

Galeria

Niezwykły urok Starej Odry oraz zachwycające zachody słońca. Zobacz prawdziwe oblicze Polskiej natury.

Położenie

Rybaczówka nad Odrą położona jest w miejscowości Borków, gm. Pęcław – zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Głogowa.


Ulokowanie nad lewym brzegu Odry (384 km), na terenie obszaru NAUTRA 2000 „Łęgi Odrzańskie”, tuż przy rowerowym Szlaku Odry sprawia, że jest to doskonałe miejsce na odpoczynek na łonie przyrody nie tylko dla amatorów turystyki rowerowej i kajakowej, ale także dla miłośników spacerów, joggingu czy Nordic Walkingu.

Dojazd

Samochód:
Za Głogowem w kierunku na Rudną i Orsk należy skręcić na Pęcław (droga nr 330); przy wyjeździe z miejscowości Borek zjechać z drogi 330 w kierunku na Wojszyn, trzymać się głównej drogi , w Borkowie na wysokości kapliczki skręcić w prawo.

Dystans:
Głogów - ok. 10 km/15 minut jazdy 
Polkowice –  30 min jazdy,
Lubin –  40 min jazdy,
Legnica – 1h 15 min jazdy samochodem

Rower:
Z Głogowa można dojechać:
a) Szlakiem Odry (kolor niebieski) – początek: Most na Odrze, przez Krzepów, Zabornię
b) Skręcając ze Szlaku Odry w ulicę Starą (za FAMABĄ, droga na Widziszów), jadąć i Wojszyn, ok. 11 km wzdłuż Famaby i terenu jednostki wojskowej do wału przeciwpowodziowego i dalej w prawo wałem, ok. 8 km. Z Polkowic żółtym szlakiem do Wojszyna przez Guzice, Świnino, Wilczyn, Grębocice, Przedmoście i Borek i dalej na Borków, ok. 28 km

Kajak:
Na wysokości 384 km kilometraża Odry należy skręcić w lewo w zatokę - dawne koryto Odry.

Kontakt

Borków 30, 67-221 Głogów, Legnica

+48 514 583 593

info@nadodra.pl

Godziny otwarcia:

środa - piątek: 17:00-20:00
sobota, niedziela i święta: 11:00-20:00